Tanie strony internetowe wrocław
Kompleksowe, tanie i profesjonalnie projektowanie stron internetowych dla firm i instytucji
Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam projektowanie stron w niskiej
cenie wraz z usługą hostingu oraz pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania.

O firmie

Firma bbSoft WebDesign istnieje na rynku internetowym od 2004 roku. Wiedza i doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty najwyższej jakości zgodne z najnowszymi technologiami oraz panującymi trendami na rynku. Zajmujemy się głównie projektowaniem i wykonywaniem witryn internetowych oraz programowaniem aplikacji dla firm i instytucji, nie obsługujemy osób prywatnych.

Utrzymujemy stałą współpracę z najlepszymi tłumaczami, grafikami i programistami, którzy mają otwarte umysły ma nowo powstające trendy i techniki, dlatego serwisy internetowe przez nas budowane są unikalne, oryginalne, tworzone z pasją, bezpośrednio pod wymagania klienta.

Budowane przez nas strony internetowe spełniają wszystkie nowoczesne standardy ustalane przez międzynarodowe konsorcjum W3C, dowodem jest certyfikat W3C przyznany naszym serwisom.

w3c w3c

Chcesz sprawdzić swoją stronę na zgodność ze standardem W3C? zobacz walidator W3C

Cel działalności:

Naszym celem jest dostarczanie najnowszych rozwiązań i technik panujących na rynku. Usługi informatyczne bbSoft WebDesign są kierowane do firm i instytucji posiadających numer regon, nie obsługujemy klientów indywidualnych.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem prostych witryn internetowych jak i rozbudowanych dynamicznie serwisów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Nie stronimy od rozbudowy istniejących już witryn powstałych dawno temu, które są konieczne w przypadku powiększenia się oferty lub rozroście firmy, aby strona internetowa odpowiadała aktualnym standardom.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycje, prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub e-mail, rozwiążemy każdy problem. Usługi kierujemy do firm i instytucji, nie obsługujemy osób prywatnych tzw. konsumentów.
Kontakt telefoniczny: 71-355-71-51 - od 9:00 do 15:00.


strony www

Wersja Pakiet - S0


   Strona Internetowa
projekt graficzny,
wykonanie do 2 stron,

»ZAMÓWIENIE
strony www

Wersja Pakiet - S1


   Strona Internetowa
projekt graficzny,
wykonanie do 4 stron,

»ZAMÓWIENIE
strony www

Wersja Pakiet - S2


   Strona Internetowa
projekt graficzny,
wykonanie do 5 stron,

»ZAMÓWIENIE
strony www

Wersja Pakiet - S3


   Strona Internetowa
projekt graficzny,
wykonanie 5 podstron,
formularz kontaktowy,
system CMS,

»ZAMÓWIENIE

| Polityka Prywatności | Mapa serwisu | Kontakt | Tanie strony